Tag

Doğum Günü

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’le birlikte doğum günü partisinde!

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile Birlikte arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. meşhur çifttin çekildikleri fotoğraf takipçileri tarafından ağır İlgi gördü.

Taze anne-baba Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den özel paylaşım! Oğulları Kurt Efe’nin…

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Anne ve baba olmanın memnunluğunu yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti toplumsal medyadan oğullarının ıslak gününü Özel bir paylaşımda bulundu. meşhur çift 1 yaşında giren oğulları Kurt Efe’nin doğum günü paylaştı.

Emine Erdoğan konteyner kentte tanıştığı Sude’ye doğum günü sürprizi yaptı!

Sağlık Nis 08, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Hatay konteyner kentte tanıştığı Sude’nin hayalini gerçekleştirdi. Erdoğan’dan gelen sürpriz doğum günü kutlaması, Sude ve ailesini Fazla Mesut etti. Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Kaldığı çadır kentte doğum günü pastası isteyen Nurhayat’a Kayseri’den pasta geldi!

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili vuran Aka zelzelelerin akabinde Hatay’daki konutları ağır hasar Meydan ve çadır kentte kalan 4 yaşındaki Nurhayat Sağaltıcı’nın doğum günü için pasta istediği görüntü toplumsal medyada gündem olmuştu. Kayseri’den Nurhayat için doğum günü pastası geldi.

Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’in doğum gününü kutladı! Bu sefer buruğuz…

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Oğuzhan koş eşi Demet Özdemir’in doğum gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir bildiriyle kutladı. Doğum günü armağanı olarak zelzele bölgesine yardım edilmesini isteyen Demet Özdemir’e eşi Oğuzhan Koç ise buruk bir Tebrik bildirisi yayınladı.

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj! “Duygularımı kelimelere…”

Sağlık Oca 30, 2023 Yorum Yok

Ünlü üretimci Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. Ilıcalı, birinci göz ağrım dediği kızı Banu’nun doğum günü Özel olarak hazırlattığı pasta ile sürpriz yaptı. İşte o paylaşım;