Tag

Ak Parti

AK Parti Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa çağrı: Türkiye daha da şahlanacak

Sağlık May 18, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs’ta yapılan 28. Devre Milletvekili genel Seçiminde Manisa Beyaz Parti’den 1. Alelade Milletvekili adayı olan Ünlü oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu sonuçlara nazaran Milletvekili seçildi. Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa 2. Evre seçim daveti geldi.

İzmir’de AK Parti’den miting havasında konser! Muazzez Ersoy Durmak yok, yola devam” dedi

Sağlık May 12, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Muazzez Ersoy, Beyaz Parti’nin İzmir’de düzenlediği Kamu konserinde sahne aldı. Beyaz Parti’ye olan desteğini seçim öncesi halkla paylaşan Ersoy, “Durmak yok, yola devam” dedi.

Emine Erdoğan AK Parti’nin Mardin ve Batman mitinglerinden paylaştı!

Sağlık May 11, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Türkiye Yüzyılı’ için Türkiye’nin dört bir yanından vatandaşıyla buluşuyor. Emine Erdoğan, evvelki gün gerçekleşen Beyaz Parti Mardin ve Batman mitinglerinden kareler paylaştı.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Nur Çelik: 20 senedir verdiği sözü tutan partiyiz

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala alan çalışmalarına Hız katarak devam ediyor. 2. Bölgeden Milletvekili adayı olan Sena Işık Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Çelik, Beyaz Parti’nin 20 yıldır verdiği her kelamı yerine getirdiğini hatırlattı.

Emine Erdoğan: Milletimizin gönlüne giden yolun mimarıdır AK Parti!

Sağlık Nis 12, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün gerçekleşen Beyaz Parti toplantısından kareler paylaştı. Erdoğan, “21 Yıl Evvel başlayan ve bitmeyen bir Türkiye sevdasının hikayesidir bu” dedi.

“Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali” buluşmalarından Yasemin.com mikrofonuna özel röportajlar

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

AK Parti genel Merkez Bayan Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Kadın Emeği Türkiye’nin İstikbali” buluşmalarının 81’incisi İstanbul’da gerçekleştirildi. İş kurmayı ve Uğraş sahibi olmayı isteyen bayanlara sağladığı hibe, kredi, fon ve projeler hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı program aracılığıyla Fazla sayıda bayan girişimciye ulaşıldı.