En etkili zonayı geçiren eczanedeki kremler 2023! Gece yanığına iyi gelen kremler

Genel Şub 23, 2023 Yorum Yok

Zona hastalığı epey Önemli bir Cilt hastalığıdır. En Fazla da dinmek bilmeyen ağrıları ile bilinmektedir. Zona hastalığına Kamu ortasında gece yanığı da denmekte ve bu İsim ile bilinmektedir. Bugün sizlere en tesirli zonayı geçiren eczanedeki kremler hakkında bilgi vereceğiz.

Herpes zoster ismiyle tıbbi kaynaklarda Anlatım edilen zona hastalığı, döküntü meydana getiren bir Cin deri sorunudur. Varicella zoster virüsünden kaynaklanan zona, ağrı ve kaşıntı oluşturan tıpkı vakitte duyusal hudut hücrelerini tutan bir rahatsızlıktır. Gece yanığı olarak da bilinen zona, ciltte yanma ve ağrı yapabilir. Bunu döküntü ve beraberinde içi sıvı dolu Kırmızı kabarcıklar izler. Bu türlü durumlarda zona kremi kullanarak oluşan semptomları giderebilir cildi rahatlatabilirsiniz.

Zona hastalığı ekseriyetle yüzde, kollarda, uzunluğunda, baş bölgesinde, göğüste, sırt bölgesinde ve yüklü olarak da yüzde ortaya çıkabilmektedir. Zona hastalığı ortaya çıktığı bölgelerde cildin Önemli manada tahriş olmasına Sebep olur. Zona hastalığının meydana geldiği bölgelerde Önemli halde yanma, zonklama, batma ve şiddetli ağrı ortaya çıkmaktadır.

PEKİ ZONAYA GÜZEL GELEN EN TESİRLİ ECZANEDEKİ KREMLER HANGİSİ?

  • Virosil krem
  • Zovirax Forte krem
  • Hernovir krem
  • Caladryl krem

1) Virosil krem / 35,75 TL

Virosil krem genel olarak ciltteki Türlü virüsleri gideren bir eserdir.  Bu krem, herpes virüsünden kaynaklanan Cilt semptomlarını tedavi etmek için kullanılan antiviral bir ilaçtır.

2) Zovirax Forte krem / 124,09 TL

Zovirax Forte krem

Zovirax krem, etkin bileşen olarak asiklovir etken unsuru içerir. Asiklovir, antiviral ilaçlar kümesine aittir. Bu krem, dudaklarda ve yüzdeki uçukları tedavi etmek için kullanılır. Uçuk, herpes simpleks virüsü ile enfeksiyondan kaynaklanır. Bu krem bedeninizdeki herpes simpleks virüs enfeksiyonunu ortadan kaldırmaz ve bu nedenle herpesin Geri gelmesini engelleyemez.

3) Caladryl krem / 9,75 TL

Caladryl krem

Kaşıntı ile belirlenen alerjik deri lezyonlarının tedavisinde endikedir. Temas dermatiti, kozmetiklerin Sebep olduğu alerjik, ürtiker, böcek ve arı sokması hallerde, kızamık herpes zoster ve su çiçeğindeki Cilt lezyonlarına uygulanarak fayda sağlar. Güneş yanığı, rüzgar ve yağmurun Sebep olduğu Cilt tahrişlerinde kullanılır.

Yasemin.com ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz… Kullandıktan sonra kesinlikle yorum yapın! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir