Dümdüz bir karın için 5 günde 3 kilo verdiren detoks tarifi! Bütün ödemi yok eden mucize tarif

Genel May 12, 2023 Yorum Yok

Kabızlık ve şişkinliği anında yok eden bu tarifle yaza fit girebilirsiniz. Kış aylarında ve Ramazan ayında alınan kiloları Özellikle karın bölgesinde biriken inatçı yağları yok etmek için kesinlikle kiraz sapı çayı ve kayısılı form çayı tanımını deneyebilir ve uygulayabilirsiniz. Pekala, 5 günde 3 kilo verdirerek dümdüz bir karna sahip olmanızı sağlayarak motive eden kiraz saplı detoks suyu nasıl yapılır? İşte ayrıntılar:

Yaz mevsiminin gelmesiyle Birlikte yararları saymakla bitmeyen kayısı ve kiraz sapını tıpkı anda kullanarak sağlıklı bir halde zayıflayabilirsiniz. Metabolizma hızlandırıcı tesiriyle Birlikte bütün biriken ödemleri 1 haftada atabilirsiniz. Aralık öğünlerde tüketilmesi tavsiye edilen ikili çayla adeta yaza incecik girebilirsiniz.

Sosyal medyada gündem olan bu Tanım sayesinde bağışıklık sisteminiz düşmeden bağırsaklarınız gerçek çalışacaktır. İşte kiraz sapının ve kayısının harika ahengiyle hem lezzetli hem de metabolizma çalıştırıcı çay karışımını sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

KİRAZ SAPI VE KAYISI ÇAYI İKİLİSİ NASIL YAPILIR?

İster marketlerden aldığınız Amade kiraz sapı çayı ve kayısı çayını kullanarak ya da kendiniz meskende kuruttuğunuz kiraz sapları kayısı çayı ile birleştirip sıcak suda demleyip tüketebilirsiniz.

Daha sonra yaklaşık 7 dakika kadar demlediğiniz ikili çayı bir bardağa boşaltıp üzerine yarım limon sıkarak tüketebilirsiniz.

METABOLİZMA HIZLANDIRICI İKİLİ KİRAZ SAPI VE KAYISI ÇAYI NASIL TÜKETİLİR?

Instagram sayfası #zulallemutlugunler adlı fenomenin paylaştığı en tesirli tarifler ortasında yer Meydan kayısı ve kiraz sapı çayı mucizesini Uzaklık öğün olarak tüketebilirsiniz. Bu Tanım ile Birlikte öğünlerinize dikkat edip ve günde en az yarım saat yürüyüş yaptığınız takdirde 5 günde 3 kilo vermeniz mümkün.

Yemekleri abartmamaya ve biraz yürüyüş yapmaya dikkat ettiğiniz sürece tesirli Sonuç alabilirsiniz.

Bu tanımı uygularken sabahları kalkar kalkmaz kesinlikle güne 1 su bardağı ılık suyla başlayan.

Kahvaltıyı 2-3 saat erteleyip yiyebilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir