Dr. Feridun Kunak Kocaelin’de evlere konuk oluyor!

Anne Sağlığı, Anne ve Bebek, Bebek, Çocuk Gelişimi, Çocuk Sağlığı, Doğum, Hamilelik, Sağlık Kas 11, 2022 Yorum Yok

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sıhhat dolu bir programla konutlara konuk oluyor. Sıhhati izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sağlık’ bu hafta Kocaeli’nden yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor.

Dr. Feridun Kunak kendi muayenehanesinde vazife yamakla birlikte birebir vakitte sunuculuk yaptığı ‘Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza Sağlık’ programıyla hafta içi her gün ekranlarda yer alıyor. Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak bu hafta Kocaeli’nden yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor. 

Op. Dr. Feridun Kunak, Kanal7 ekranlarında

ALTERNATİF TIBBI Çağdaş TIPLA HARMANLIYOR

 Yaptığı programlarla izleyicisinin Ömür standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı Çağdaş tıpla harmanlıyor.  Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize sıhhat takımı bu hafta İstanbul’un yanı başında doğal güzellikleriyle görenleri kendisine hayran bırakan Kocaeli’nden izleyici karşısına çıkacak.

Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı Çağdaş tıpla harmanlıyor

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Dr. Feridun Kunak grubu birinci olarak Kocaeli Ormanya Parkı’na gitti. nihayet yıllarda epeyce tanınan olan ve içerisinde çeşit çeşit canlının yaşadığı parkı gezen Kunak, elleriyle hayvanları besledi. Dr. Feridun Kunak ve takımı daha sonra bir ailenin konutuna konuk oldu. Konutun hanımından annesinin kendisini görmeyi Fazla istediğini Lakin yakın vakitte vefat ettiğini öğrenen Kunak, teyzenin mezarına gidince duydu dolu anlar yaşadı.

Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize sıhhat takımı nihayet olarak Şehriye Abla’nın meskenine konuk oldu. Şehriye Abla’nın ayaklarındaki lenfödem hakkında ayrıntılı bilgiler veren Feridun Kunak, hazırladığı kürlerle meskende tedavi uyguladı.  

Feridun Kunak hasta ziyareti

 Meşhur Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Meskenlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşmayı hedefliyor.

‘Dr. Feridun Kunak’la Konutlarınıza Sağlık’ her Cumartesi 13.15 ’de Kanal 7 ekranlarında

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir