Akçaağaç şurubu diyeti nedir? Akçaağaç şurubu ile zayıflama sistemi

Genel Eki 27, 2022 Yorum Yok

Öteki ismiyle ‘Çınar pekmezi’ olarak da bilinen Akçaağaç şurubu ile kilo veren ünlüler ortasında ünlü müzikçi Beyonce’da yerini aldı. Ünlülerin kilo vermek için tercih ettiği Akçaağaç şurubu ne işe yarıyor? Akçaağaç şurubu nedir? Akçaağaç şurubu zayıflatıyor mu? Akçaağaç şurubu ile nasıl kilo verilir? İşte zayıflatıcı şurup hakkında merak edilen tüm ayrıntılar…

Zayıflamak isteyen bayanların kendi içlerinde verdiği en büyük savaş, acıktıkları vakit yemek yememek için gösterdiği sabırdır. Sonu gelmeyen diyet listeleri, geçmeyen bilmeyen vakit ve birden teğe bastıran tatlı krizleri… İşte bütün bu sorunları tek bir damla ile ortadan kaldırabilirsiniz. Başta ünlü müzikçi Beyonce olmak üzere öteki ünlü isimlerinde kilo vermek niyeti ile tercih ettiği Akçaağaç şurubu argümanlara nazaran 10 günde 14 kilo kadar zayıflatıyor. Durum bu türlü olunca bilhassa de kilo vermek isteyen bayanlar tarafından daha da merak edilir hale gelen Akçaağaç şurubunun kilo verdirici tesirini sizler için araştırdık. Akçaağaç şurubu ile nasıl zayıflanır? Akçaağaç şurubu ile kilo verme usulü…

AKÇAAĞAÇ ŞURUBU NASIL ZAYIFLATIR?

Kilo vermenin yollarını Akçaağaç şurubundan yana kullanmak isterseniz, sistemli tüketim ile birlikte bedende görülecek olan birçok farklılığı tespit edebilirsiniz. Akçaağaç şurubu kullanımı ile metabolizma suratınız artacak ve kalori yakma suratınız fark edilir derecede değişecektir. Kiloya sebep olan ödem, böbreklerden süzülerek tuvalet gereksinimi ile bedenden uzaklaşır.

Bilinen en yararlı özelliği ise sindirim sistemine tesir göstererek, mide ve bağırsak zahmetlerini çözmeye yardımcı olmasıdır. Fazlalık kilolarından ötürü tuvaletini yaparken dert yaşayan kimselerin akçaağaç şurubu ile rahatladığı öne sürülmektedir.

AKÇAAĞAÇ ŞURUBU DETOKSU İÇİN GEREKENLER

MALZEMELER:

– 2 yemek kaşığı limon suyu

– 2 yemek kaşığı gerçek Akçaağaç şurubu – Maple Syrup – (Akçaağaç ile

kokulandırılmış şeker şurubu değil)

– 1/10 çay kaşığı kırmızı biber

– Orta sıcaklıkta kaynak suyu

AKÇAAĞAÇ ŞURUP DETOKSU’NUN YAPILIŞI

Akçaağaç şurubunu, limon suyunu ve kırmızı biberi ortalama 280 gramlık bir kapta karıştırın ve içine orta sıcaklıkta su ile doldurun. Yalnızca taze limon katın. İmali bu kadar kolay olan akçaağaç şurubu ile kolay yoldan kilo verebilirsiniz!

AKÇAAĞAÇ ŞURUP DETOKSU’NUN UYGULANIŞI

Gün içerisinde 6 bardak limonata için. Acıktıkça bir bardak daha limonata tüketin. Diyet dönemi müddetinde besin tüketilmemeli. Bu karışım zati sizi tok tutacak ve acıktırmayacak. Tıpkı biçimde vitamin hapı da kullanılmamalı.

NOT: Doktor onayı almadan tüketilmemelidir!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir