Tag

yaş

Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Son devirlerde Mesut evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. ıslak gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir Tebrik düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası Aka Sevinç yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! Baba oğulun mutluluğu sosyal medyayı salladı

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey, 5 yaşına girdi. Oğlunun ıslak günü partisi için harekete geçen Ünlü oyuncunun şimal ile pozları toplumsal medyaya damga vurdu.

Demet Akalın milyonluk ev aldığı kızı Hira’yı paylaştı! O anlarda gözyaşlarına hakim olamadı

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, kızı Hira Kurt’a doğum gününde servet pahasında bir Armağan aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızı için Bodrum’da konut satın Meydan Ünlü müzikçi, nihayet paylaşımında gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Seray Sever’den kızları Sofia ve Alya’nın 1. yaşına özel kutlama! “Rabbime sonsuz teşekkürler”

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu ve oyuncu Seray Sever, 2018 yılında nikah masasına oturduğu Eray Sünbül ile evliliklerinden dünyaya gelen ikiz kızlarının 1. ıslak gününe Özel doğum günü kutlaması yaptı.

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci’nin doğum gününü böyle kutladı! Boşanacakları iddia edilen çift

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde haklarında boşanma savları çıkan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çiftinden yeni paylaşımlar geldi. Bülent Şakrak yeni yaşını kutlayan eşinin doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla işte bu türlü kutladı.

İbrahim Tatlıses ve eski eşi Ayşegül Yıldız kızlarının doğum gününü kutladı!

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

İbrahim Tatlıses, eski eşi Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada’nın doğum gününü toplumsal medyadan kutladı. Ayşegül Yıldız ise meskeninde sade bir konseptle kızı Elif Ada’nın doğum gününü kutladı.

Uzmanlar anlatıyor: Dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi: “Nadir” hastalar!

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Ender Hastalıklar Sempozyumu’nda konuşan Uzm. Dr. Bülent Uyanık, dünyada Ender hastalıklardan muzdarip 300 milyon şahıs olduğunu kaydederek, “Eğer Ender hastalık sahibi beşerler Biricik bir ülkede olsaydı, bu ülke Çin ve Hindistan’dan sonra dünyanın en kalabalık üçüncü ülkesi olacaktı” dedi.

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in doğum günü neşesi hayranlarını sevindirdi

Sağlık Mar 20, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in doğum günü kutlamasındaki keyifli anları hayranlarını sevindirdi.