Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Ünlü Oyuncu

Ünlü Oyuncu

Sağlık

Bergüzar Korel, 7 yıl aradan sonra geri dönüyor! Müge Anlı gibi olacak…

admin
0 7

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 Yıl ortadan sonra ekranlara Geri dönmeye hazırlanıyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle yine devam edecek olan Korel, yeni projesinde Ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

Sağlık

Begüm Kütük’ten lahmacun fiyatına tepki! “500-600 TL vermem”

admin
0 11

Geçtiğimiz günlerde yürüyüş yaparken objektiflere takılan Ünlü oyuncu Begüm Kütük, muhabirler ile sohbet etti. Basın mensuplarının sorularını samimiyetle yanıtlayan Kütük, yazlık yerlerde yaşanan fahiş fiyat artışı hakkında da yorumda bulundu.

Sağlık

Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

admin
0 13

Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Merve Boluğur imajını yeniledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, toplumsal medya hesabından yeni halini paylaştı. meşhur oyuncu yeni halini bakın kime benzetti?

Sağlık

Alparslan: Büyük Selçuklu’nun yıldızı Barış Arduç’un eski hali ağızları açık bıraktı!

admin
0 22

Ünlü oyuncu barış Arduç’un yıllar öncesine ilişkin bir fotoğraf karesi toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. Arduç’un eski halini gören hayranları Ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Sağlık

Kıvanç Tatlıtuğ boşanma iddialarına açıklık getirdi!

admin
0 25

Evliliğinde kriz olduğu sav edilen Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ‘ayrılık’ haberleri hakkında sessizliğini bozdu. “Evde de sette de keyifler Fazla yerinde.” diyen Ünlü oyuncu, söylentilerin palavra olduğunu Anlatım etti.

Sağlık

Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını temizlemişti! O soruya böyle yanıt verdi…

admin
0 21

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu toplumsal medya paklığı yaptı. Hesabından bir anda 400 kişiyi silen Ünlü oyuncu şaşırttı.