Tag

Ünlü Oyuncu

Bergüzar Korel, 7 yıl aradan sonra geri dönüyor! Müge Anlı gibi olacak…

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 Yıl ortadan sonra ekranlara Geri dönmeye hazırlanıyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle yine devam edecek olan Korel, yeni projesinde Ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

Begüm Kütük’ten lahmacun fiyatına tepki! “500-600 TL vermem”

Sağlık May 08, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yürüyüş yaparken objektiflere takılan Ünlü oyuncu Begüm Kütük, muhabirler ile sohbet etti. Basın mensuplarının sorularını samimiyetle yanıtlayan Kütük, yazlık yerlerde yaşanan fahiş fiyat artışı hakkında da yorumda bulundu.

Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Merve Boluğur imajını yeniledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, toplumsal medya hesabından yeni halini paylaştı. meşhur oyuncu yeni halini bakın kime benzetti?

Alparslan: Büyük Selçuklu’nun yıldızı Barış Arduç’un eski hali ağızları açık bıraktı!

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu barış Arduç’un yıllar öncesine ilişkin bir fotoğraf karesi toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. Arduç’un eski halini gören hayranları Ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Mehmet Ali Nuroğlu kimsenin ruhu bile duymadan nikah masasına oturdu! İlk kareyi paylaştı…

Sağlık Mar 07, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyunculuk performansı ile hafızalarda yer edinen Ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Herkesi şaşırtan gelin ve damattan birinci kare geldi.

Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

Sağlık Mar 06, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya hekimi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.