Tag

Uğur Işılak

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Vicdansız saldırganlar yakalandı

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve hamle teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde 4 kuşkulu Şahıs yakalandı.

Uğur Işılak provokatörlere ateş püskürdü: Yıkılamayan iradenin adı ‘Erdoğan’dır!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Uğur Işılak, reis Erdoğan’ın muvaffakiyetini hazmedemeyip algı operasyonuyla halkı yönlendirmeye çalışan bölüme ateş püskürdü. “Mesele”, “Gerçek” ve “Özet” başlıklarının yer aldığı paylaşımlarda bulunan Işılak “Yıkılamayan iradenin ismi: Erdoğan’dır.” diyerek nihayet noktayı koydu.

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Ünlü sanatçı Murat Asan’ı yalnız bırakmadı

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve hamle teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde Uğur Işılak, çifti yalnız bırakmadı.

Uğur Işılak oyunu kullandı: Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz!

Sağlık May 14, 2023 Yorum Yok

Eski Beyaz Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve ses sanatkarı Uğur Işılak, Türkiye’nin en Değerli günlerinden biri olan seçim için sandık başına gitti. Sarıyer özel Bilgen Ortaokulunda oyunu kullanan ehil sanatçı, “Eli vicdanında olanın pusulası şaşmaz.” tabirlerini kulllandı.