Tag

Togg

Özcan Deniz, TOGG’la sahneye çıktı! Bakan Varank co-pilotluk yaptı

Sağlık May 12, 2023 Yorum Yok

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konserinde Özcan Deniz, yapılan Özel bir rampa sayesinde yerli araba Togg’la sahneye çıktı. O anlar, Tarkan’ın sahneye asansörle çıkışına atıf olarak “Artık asansör dönemi bitti TOGG sahneye çıktı” dedirtti.

Fenomen Nur Nahya ile Bakan Varank arasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

Sağlık Nis 22, 2023 Yorum Yok

Vatandaşların Aka ilgisini gören yerli ve ulusal gururumuz TOGG için Ünlü fenomen Muhammed Işık Nahya ile Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir ortaya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taklit etmesiyle tanınan Nahya, Varank’ın yanında Erdoğan’ın ses tonuyla Bay Kemal’e gönderme yaparak herkesi güldürdü. İşte fenomen Işık Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu…

Sinan Akcıl Togg alabilmek için araçlarını sattı! Tüylerini diken diken olacağı sahne olarak…

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Müzikçi Sinan Akçıl, Türkiye’nin ulusal aracı Togg için iki otomobilini sattığını açıkladı. Yurt dışında Togg aracını gördüğünde tüylerinin diken diken olacağını belirten Akçıl, 2024’te “İnsanlar beni her yerde Togg ile görecek” dedi.

Emine Erdoğan TOGG’un anahtarını teslim aldı! “Büyük bir gurur ve mutluluk içerisindeyiz”

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 34 EE 2071 plakasıyla yerli ve ulusal aracımız TOGG’un anahtarını teslim aldı. Erdoğan, toplumsal medya hesabından anahtar teslim görüntüsüne yer verdi.