Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Togg

Togg

Sağlık

“Anadolu kırmızısı” TOGG gelin arabası oldu!

admin
0 5

Sivas Belediye Lideri Hilmi Alım, dünyaevine giren Melih Gazi Ülker ile Beyza Demirkaynak çiftinin talebini kırmadı, makam aracı TOGG’u gelin arabası olarak tahsis etti.

Sağlık

Özcan Deniz, TOGG’la sahneye çıktı! Bakan Varank co-pilotluk yaptı

admin
0 6

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konserinde Özcan Deniz, yapılan Özel bir rampa sayesinde yerli araba Togg’la sahneye çıktı. O anlar, Tarkan’ın sahneye asansörle çıkışına atıf olarak “Artık asansör dönemi bitti TOGG sahneye çıktı” dedirtti.

Sağlık

Fenomen Nur Nahya ile Bakan Varank arasında güldüren TOGG diyaloğu! Bay Kemal’e gönderme

admin
0 14

Vatandaşların Aka ilgisini gören yerli ve ulusal gururumuz TOGG için Ünlü fenomen Muhammed Işık Nahya ile Türkiye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir ortaya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taklit etmesiyle tanınan Nahya, Varank’ın yanında Erdoğan’ın ses tonuyla Bay Kemal’e gönderme yaparak herkesi güldürdü. İşte fenomen Işık Nahya ile Bakan Varank ortasında güldüren TOGG diyaloğu…

Sağlık

Sinan Akcıl Togg alabilmek için araçlarını sattı! Tüylerini diken diken olacağı sahne olarak…

admin
0 19

Müzikçi Sinan Akçıl, Türkiye’nin ulusal aracı Togg için iki otomobilini sattığını açıkladı. Yurt dışında Togg aracını gördüğünde tüylerinin diken diken olacağını belirten Akçıl, 2024’te “İnsanlar beni her yerde Togg ile görecek” dedi.

Sağlık

Emine Erdoğan TOGG’un anahtarını teslim aldı! “Büyük bir gurur ve mutluluk içerisindeyiz”

admin
0 18

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 34 EE 2071 plakasıyla yerli ve ulusal aracımız TOGG’un anahtarını teslim aldı. Erdoğan, toplumsal medya hesabından anahtar teslim görüntüsüne yer verdi.

Sağlık

Togg ne demek? Togg açılımı nedir?

admin
0 24

Yerli araba TOGG, araba tutkunlarından tam puan alırken birçok şahıs “Togg” sözünün manasını arama motorlarında araştırmaya başladı. Pekala Togg ne demek? Togg açılımı nedir? İşte bütün ayrıntılar haberin devamında…