Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Takipçileri

Takipçileri

Sağlık

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Anne olmaya gün sayan Nazlı Kayı ilk kez görüntülendi

admin
0 4

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Bebek haberinden sonra birinci Sefer görüntülenen Kayı’nın gergin halleri dikkat çekti.

Sağlık

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’dan bebek müjdesi! Arzu Sabancı kız torun istiyor

admin
0 4

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Babaanne olmaya hazırlanan Dilek Sabancı’nın gönlünden ‘kız’ torun geçtiği tez edildi.

Sağlık

Şeyma Subaşı takipçilerini yine kızdırdı! Hesabı kapatılabilir…

admin
0 7

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, Türkiye’nin geçirdiği Üzücü günlerde toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Türkiye’nin yaşadığı tarifsiz acıyı unutarak tatil fotoğraflarını paylaşan ve geçtiğimiz günlerde gelinlik provasından çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Subaşına takipçilerinden tokat üzere reaksiyon gelmişti. Subaşı yeni paylaşımıyla takipçilerini Yeniden kızdırdı.

Sağlık

Takipçilerinden Şeyma Subaşı’na tokat gibi tepki! Paylaşımlarına kızdılar…

admin
0 8

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, Türkiye’nin geçirdiği Kötü günlerde toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Kısa müddette yaşanılan Sıkıntı olayı unutarak tatil fotoğraflarını paylaşan ve geçtiğimiz günlerde gelinlik provasından çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Subaşına takipçilerinden tokat üzere reaksiyon geldi.