Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sağlık

İlber Ortaylı’nın en mutlu günü! Sosyal medyadan duyurdu! İkinci kez…

admin
0 3

Tarih bilgisiyle isminden sık sık Laf ettiren İlber Ortaylı, toplumsal medya hesabından müjdeli haberi duyurdu. İkinci Sefer dede olan Ortaylı, o anları duygusal bir notla paylaştı. İşte İlber Ortaylı’nın en Mesut gününden o karesi;

Sağlık

İrem Derici paylaştı! Sinan Akcıl’la olan diyaloğu sosyal medyayı salladı

admin
0 7

Ünlü müzikçi İrem Derici yeni çıkaracağı akustik albümü için toplumsal medyadaki takipçilerinden İsim önerisi istedi. isim teklifinde bulunan Sinan Akçıl’la olan diyaloğu toplumsal medyada yayınlayan Derici, toplumsal medyayı salladı.

Sağlık

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dişleri sosyal medyayı ikiye böldü!

admin
0 4

Geçtiğimiz günlerde baba olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oynayacağı sıra öncesi yaptırdığı yeni dişleri ile gündeme geldi. Tatlıtuğ’un yeni dişleri toplumsal medyayı ikiye böldü.

Sağlık

Konya’da protesto edilen Selin Ciğerci’den ilk açıklama! “Ağlamaktan konuşamıyorum…”

admin
0 9

“Selin Beauty Center” ismiyle birçok vilayette açtığı hoşluk merkezlerinin bayiliği için gittiği Konya’da protestoya uğrayan müzikçi Selin Şekerci bahse ait İzah yaptı.

Sağlık

Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

admin
0 12

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya hekimi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Sağlık

Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

admin
0 9

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.