Tag

Sosyal Medya

7 aylık hamile olan Aslı Enver’in kız kardeşiyle benzerlikleri şaşırttı! Hangisi Aslı?

Sağlık May 17, 2023 Yorum Yok

Anne olmak için gün sayan Ünlü oyuncu Aslı Enver kız kardeşiyle olan bir fotoğrafını toplumsal medyada üzerinden yayınladı. Enver’in kız kardeşiyle çekildiği karede benzerlikleri toplumsal medyada hayranlarını şaşırttı.

5 aylık hamile olan Ak Parti seçmenine darp girişimi! Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle…

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

Ak Parti seçmeni olan bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin bir parçayı dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve atak teşebbüsüne maruz kalan Murat A., o anları anbean toplumsal medya hesabından paylaşarak yardım davetinde bulundu.

Nusret son paylaşımıyla kafaları karıştırdı! Sosyal medyayı ikiye böldü

Sağlık May 13, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü kasap Nusret toplumsal medyadan yaptığı nihayet paylaşımla başları karıştırdı. Tuzlama hareketiyle ünlenen Nusret restoranlarında menüsüne eklediği avakado burger’i paylaştı. Avokado Burger, toplumsal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

“Geçiş sürecindeyim” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur eskiye döndü!

Sağlık May 10, 2023 Yorum Yok

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. “Geçiş sürecindeyim” diyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur nişanlısından ayrılınca eskiye döndü ve yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti.

“Geçiş sürecindeyim” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur’dan eskiye döndü!

Sağlık May 09, 2023 Yorum Yok

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. “Geçiş sürecindeyim” diyen Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur nişanlısından ayrılınca eskiye döndü ve yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Merve Boluğur imajını yeniledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, toplumsal medya hesabından yeni halini paylaştı. meşhur oyuncu yeni halini bakın kime benzetti?

Demet Akalın milyonluk ev aldığı kızı Hira’yı paylaştı! O anlarda gözyaşlarına hakim olamadı

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Demet Akalın, kızı Hira Kurt’a doğum gününde servet pahasında bir Armağan aldığını açıklamıştı. 9 yaşındaki kızı için Bodrum’da konut satın Meydan Ünlü müzikçi, nihayet paylaşımında gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan’dan 23 Nisan kutlamalarına özel gösteri!

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evvelki gün oğulları Karan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocukluk Bayramı gösterisinden kareleri toplumsal medya hesabından yayınladı. meşhur çiftin oğullarının dans performansı toplumsal medya kullanıcılarından tam not aldı.

Alişan’ı sinirlendiren paylaşım! Söylemediği sözlere karşı açtı ağzını yumdu gözünü

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Son vakitlerde gündemden düşmeyen türkücü Alişan, toplumsal medya hesabı üzerinden kendisi hakkında yapılan paylaşıma ateş püskürdü. Alişan kendisinin söylemediği kelamları söylemiş üzere yapanlara açtı ağzını yumdu gözünü. Alişan’ın bu paylaşımı kısa müddette dikkat çekti.