Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Seçim

Seçim

Sağlık

AK Parti Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa çağrı: Türkiye daha da şahlanacak

admin
0 9

14 Mayıs’ta yapılan 28. Devre Milletvekili genel Seçiminde Manisa Beyaz Parti’den 1. Alelade Milletvekili adayı olan Ünlü oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu sonuçlara nazaran Milletvekili seçildi. Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa 2. Evre seçim daveti geldi.

Sağlık

28 Mayıs’ta 18 yaşında olanlar oy kullanabilir mi? 2. turda 18 yaşında olanlar oy verebilir mi

admin
0 11

Seçimin ikinci cinse kalması ile Birlikte 18 yaşını dolduranlar oy kullanıp kullanmayacağını öğrenmek için internette süratle araştırma yapıyor. Yaklaşık olarak 50 bin yeni seçmenin sandık başına gidebileceği 28 Mayıs seçimleri hakkında bütün ayrıntılar haberin devamında…

Sağlık

İstanbul 1. bölge, 2. bölge, 3. bölge ilçeleri neler?

admin
0 10

Yüksek Seçim Konseyi 14 Mayıs birinci Zaman seçimlerinden sonra 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci Bölüm seçimleri için İstanbul bölgelerini yayımladı. Pekala İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge, 3. Bölge ile ilgili ayrıntılar da YSK’nın bilgilendirmesinde yerini aldı. Pekala, İstanbul 3. Bölge neresi? İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge’de hangi ilçeler? İstanbul 1. 2. ve 3. bölge Milletvekili adayları kimler?

Sağlık

Onursal Adıgüzel’in görevden alınmasının ardından Atilla Taş’tan Kılıçdaroğlu sesleniş!

admin
0 7

Seçim gecesi CHP’nin sisteminin ve bilgi akışının tıkanması nedeniyle tenkitlerin gayesi olan CHP Bilgi ve Bağlantı Teknolojilerinden Mesul genel reis Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i vazifeden alınca Atilla Taş’tan yorum gecikmedi.

Sağlık

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu sevincini paylaştı! “Oyum Tayyip Bey’e” demişti

admin
0 8

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu 14 Mayıs seçimi öncesi tercihinin kimden yana olacağını açıklamıştı. Bugüne kadar oyunu CHP’den yana kullandığını belirten Tunuslu, artık sevinmek, Mesut olmak istediğini belirterek “Tercihim Tayyip Bey” demişti. Tunuslu seçimin akabinde sevincini bu türlü Anlatım etti.

Sağlık

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

admin
0 8

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” bildirisini verdi.