Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Şarkı

Şarkı

Sağlık

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla buluştu! Rekor bağış 220 milyon TL’ye ulaştı

admin
0 6

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 220 milyon TL toplandığı açıklandı.

Sağlık

Hadise depremzedeler için Belçikalı sanatçılarla bir araya geldi! 11,6 milyon avro toplandı

admin
0 4

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası için “People Help the People” müziğini seslendirdi. Belçika’da yayın yapan radyo kanallarının da iştirakiyle “12-12” konsorsiyumunun düzenlediği bağış kampanyasında şu anne kadar 11,6 milyon avro toplandığı açıklandı.

Sağlık

Belçikalı sanatçılar depremzedeler için bir araya geldi! Hadise yorumuyla göz doldurdu

admin
0 7

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası “People Help the People” müziğini seslendirdi.

Sağlık

Katy Perry Amerika’daki silahlı saldırılara tepki gösterdi: Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı

admin
0 6

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin California eyaletinde Los Angeles yakınlarda silahlı bir atak düzenlendi. Müzikçi ve Laf muharriri Katy Perry, heyeti olduğu ses müsabakasında olaya ait açıklamada bulundu. “Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı” diyen müzikçi gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Sağlık

Sinan Akçıl o hareketiyle alkış topladı! Yeni şarkısı “Elini Uzat”ın telif gelirleriyle…

admin
0 9

Geçen hafta zelzele bölgesine giden Ünlü müzikçi Sinan Akçıl, Hatay ve Osmaniye’de depremzedeler ve gönüllüler ile bir ortaya gelmişti. Akçıl, zelzele bölgesinde yaşadıkları ve gördüklerini anlatan bir müzik hazırladı. meşhur müzikçi tıpkı vakitte müzikten elde ettikleri gelirle sarsıntıdan etkilenen çocuklara eğitim takviyesi vereceklerini söyledi.

Sağlık

Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

admin
0 24

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Aka Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir Fazla takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ formunda yorumda bulundu.