Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Sahne

Sahne

Sağlık

“Maneviyatım ağır basıyor!” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!

admin
0 5

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi.

Sağlık

Necla Nazır ve Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre mi girdi?

admin
0 9

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. İşte Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızının cevabı…

Sağlık

Kızılcık Şerbeti’nde akıllara zarar alkollü kolonya sahnesi! Alkollü mü olur alkolsüz mü?

admin
0 9

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti” her hafta farklı bir olayla gündeme gelmeyi başarıyor. Zorla imam nikahı kıyılma sahnesiyle Aka yankı uyandıran imal, nihayet kısmıyla izleyenleri hayrete düşürdü. Alkollü kolonya tartışması dikkatleri üzerine çeken sıra toplumsal medyada münakaşa konusu haline geldi.

Sağlık

Kızılcık Şerbeti’nden tepki çeken dini nikah sahnesi! Sosyal medya ayağa kalktı

admin
0 10

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Kızılcık Şerbeti, senaryosuyla birinci kısımdan itibaren reaksiyonları üzerine çekiyor. Evvelki akşam yayınlanan kısmında ekrana gelen dini nikah sahnesi, izleyenlerin radarına takıldı. Muhafazakar aile yapısına ‘yobaz’ yakıştırmasının yapıldığı düşünülen ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi tenkitlerin odağı haline geldi.

Sağlık

Buse Varol şarkıcılığa soyundu! Alişan görünce ne diyecek?

admin
0 25

Oyuncu Buse Varol gittiği bir yerde sahneye çıkarak ‘Devlerin Aşkı Aka Olur’ isimli şarkıyı okudu. Buse Varol’un müzik söylediği anlara yorumlar yağdırırken Varol’un performansı reaksiyon topladı. Bir Fazla takipçisi ‘Alişan görünce ne diyecek?’ formunda yorumda bulundu.

Sağlık

Yasak Elma’da çekilen o sahne ağır tepkilere maruz kaldı!

admin
0 27

Yayınlandığı birinci günden beri ekranların sevilen sıra Yasak Elma yeni kısımları ile fırtınalar estirmeye devam ediyor. Yasak Elma’da çekilen bir kısmın sahnesi ise ağır yansılara maruz kaldı.