Tag

Proje

Emine Erdoğan ‘Okulumda Sağlıklı Besleniyorum’ projesi hakkında konuştu

Sağlık May 04, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ‘Okulumda Sağlıklı Besleniyorum’ projesiyle ilgili toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu. Erdoğan “Çocuklarımızı koruyan her projenin destekçisi olmaya devam edeceğim.” dedi.

Oktay Kaynarca senaristlere çağrıda bulundu! “Önemli olan hafızalarda kalmak”

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca İçten açıklamalarda bulundu. Meslek hayatı boyunca daima kuvvetli rollerde yer aldığını belirten başarılı oyuncu “Yalılarda, bir eli yağda bir eli balda yaşayan bir adamı oynamadım.” diyerek senarist arkadaşlarına seslendi.

Lenfoma kanserine yakalanan Boğaç Aksoy’dan müjdeli haber! Setlere dönüyor

Sağlık Mar 30, 2023 Yorum Yok

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi arka Sokaklar ile tanınan Ünlü oyuncu Boğaç Aksoy, bir müddettir kanser tedavisi görüyordu. Kasım ayında kanseri yenen sevilen oyuncu, yeni projesiyle setlere döneceğini duyurdu.

HAARP nedir, HAARP teknolojisiyle deprem mümkün mü? Depremi HAARP mı tetikledi?

Sağlık Şub 07, 2023 Yorum Yok

HAARP nedir, HAARP’la Yapay zelzele Muhtemel mü? İstanbul Kağıthane zelzelesinin akabinde geçtiğimiz sabah Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzele gözleri HAARP teknolojisine çevirdi. Pekala, HAARP nedir, Yapay zelzele Muhtemel mü? Sarsıntısı HAARP mı tetikledi? İşte bütün ayrıntılar…

Neslihan Sağır Çetin İngiliz ressamın 153 yıl önce Yeşil Türbe’de çizdiği tabloyu fotoğrafladı

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

“Resm-i Mekan” projesiyle Ünlü ressamların resmettiği tabloların yerlerini bularak o anı fotoğraflayan Ünlü fotoğraf sanatkarı Neslihan Sağır Çetin, John Frederick Lewis’in 1869’da Yeşil Türbe’de yaptığı “The Commentator On The Koran” isimli tablo için Bursa’ya gitti.