Tag

Program

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini ilk kez açıkladı

Sağlık May 02, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Defa açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı canlı yayında hastalığını ilk kez açıkladı

Sağlık Nis 28, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Defa açıkladı.

Çağla Şıkel ve Alişan’ın arasına para girdi! Program yüzünden birbirlerine girdiler

Sağlık Şub 01, 2023 Yorum Yok

Dostluklarıyla magazin dünyasına Örnek olan Alişan ve Çağla Şıkel’in ortası Nakit yüzünden bozuldu. Birebir formatta lakin farklı kanallarda program yapan ikilinin konuklar konusunda Fikir ayrılığı yaşadığı argüman edildi.

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgasında son kararı mahkeme verdi!

Sağlık Oca 25, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Bir arada sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir hengameye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. 1 TL’lik tazminat davasında mahkeme kararını verdi.

MasterChef Türkiye programının gözde yarışmacısı Metin Yavuz! Nişanlısı ile dikkat çeken…

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin severek izlediği MasterChef programında sivrilen yarışmacı Metin Yavuz, Özel hayatından ve programdaki performansından Dolayı sık sık gündeme geliyor. Nişanlı olduğu Ecem Eseler ile programdan sonra evleneceğini belirten Yavuz’un nişanlısıyla dikkat çeken kareleri toplumsal medyada gündem oldu.

Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı! Çağlayan’dan güzel haber geldi

Sağlık Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten takviye gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı. Çağlayan’dan sevenlerini Mesut edecek yeni bir haber geldi.

Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı! Şenay Düdek iyi haberi verdi…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı. Çağlayan’dan yeni bir haber geldi.

Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlattı! “Acı çekmek istemiyorum…”

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Kötü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten takviye gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlattı.

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgası mahkemede devam ediyor! Uzadıkça uzadı…

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Birlikte sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir arbedeye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. Duruşma çıkışı İzah yapan Mustafa Keser, “Davayı uzatan kendisi” diyerek Ersoy’u topa tuttu.