Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Program

Program

Sağlık

Çağla Şıkel ve Alişan’ın arasına para girdi! Program yüzünden birbirlerine girdiler

admin
0 17

Dostluklarıyla magazin dünyasına Örnek olan Alişan ve Çağla Şıkel’in ortası Nakit yüzünden bozuldu. Birebir formatta lakin farklı kanallarda program yapan ikilinin konuklar konusunda Fikir ayrılığı yaşadığı argüman edildi.

Sağlık

Mustafa Keser ve Bülent Ersoy’un kavgasında son kararı mahkeme verdi!

admin
0 24

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ve Mustafa Keser, Bir arada sundukları “Benzemez Kimse Bize” programının akabinde yaşadıkları tansiyon sebebiyle Aka bir hengameye tutuşmuş ve mahkemelik olmuştu. İkili ortasındaki polemik hala devam ederken geçtiğimiz gün Yargıç karşısına çıktılar. 1 TL’lik tazminat davasında mahkeme kararını verdi.

Sağlık

Seren Serengil hastaneye kaldırıldı! “Bir ayda 3 kez…”

admin
0 27

Söylemezsem Olmaz programın sunucularından olan Seren Serengil hastanelik oldu. Programda sunucu arkadaşlarıyla hengame eden Serengil’in şuurunun kapalı olduğu öğrenildi.

Sağlık

MasterChef Türkiye programının gözde yarışmacısı Metin Yavuz! Nişanlısı ile dikkat çeken…

admin
0 23

Türkiye’nin severek izlediği MasterChef programında sivrilen yarışmacı Metin Yavuz, Özel hayatından ve programdaki performansından Dolayı sık sık gündeme geliyor. Nişanlı olduğu Ecem Eseler ile programdan sonra evleneceğini belirten Yavuz’un nişanlısıyla dikkat çeken kareleri toplumsal medyada gündem oldu.

Sağlık

Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı! Çağlayan’dan güzel haber geldi

admin
0 26

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten takviye gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı. Çağlayan’dan sevenlerini Mesut edecek yeni bir haber geldi.

Sağlık

Armağan Çağlayan kanser sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı! Şenay Düdek iyi haberi verdi…

admin
0 29

Başarılı üretimci armağan Çağlayan’dan sevenlerini üzecek Üzücü bir haber gelmişti. Akciğerinde bir kitlenin tespit edildiğini söyleyerek toplumsal medya hesabı üzerinden kansere yakalandığı haberini duyurmuştu. meşhur yapımcıya müzikçi Ebru Gündeş’ten dayanak gelmişti. Çağlayan yakın vakitte kendi programında hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı. Çağlayan’dan yeni bir haber geldi.