Tag

Prens

Camilla ‘Konsort Kraliçe’ olmamak için direniyor! Elizabeth’in vasiyetini dinlemeyip…

Sağlık Şub 28, 2023 Yorum Yok

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in vefatının akabinde 64 Yıl boyunca tahta kavuşma hayalleri kuran Prens Charles kral oldu. Charles’ın ‘kral’ unvanı almasıyla birlikte eşi Camilla da “Konsort Kraliçe” olarak anılmaya başlandı. Lakin ‘konsort’ unvanından rahatsızlık duyan Camilla’nın resmi taht merasiminde bunu değiştirmek istediği sav ediliyor.

Kraliyet Ailesinde gelin kaynana polemiği: Camilla Kate Middleton’dan nefret ediyor!

Sağlık Oca 17, 2023 Yorum Yok

İngiliz Kraliyet Ailesinin asi üyesi Prens Harry, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ‘Spare’ isimli kitabında üvey annesi Konsort Kraliçe Camilla ve Kate Middleton ortasındaki tansiyonu kaleme aldı. Camilla’nın Kate Middleton’dan nefret ettiğini lisana getiren Prens, üvey annesinin Kate’in ailesine hizmetçi muamelesi yaptığını argüman etti.

Kral III. Charles’ın Prens Harry’den ödü kopuyor! Taht elden gitmesin diye suskunluğa büründü

Sağlık Oca 17, 2023 Yorum Yok

Kraliyet Ailesinden ayrıldığı günden itibaren ailesini ve sarayı sık sık eleştiren Prens Harry, nihayet olarak Kraliyet Ailesinin sırlarını bir bir anlattığı “Spare” isimli kitabını yayımladı. Annesinin vefatıyla yaşadığı üzüntüyü ve ağabeyinin gölgesinde bir yedek olmanın verdiği acıyı anlatan Harry, babası Kral III. Charles’a adeta Cenk açtı. Yaşananların akabinde sessiz kalan Charles’ın Harry’den korktuğu argüman edildi.

Prens Harry Spare kitabında bombayı patlattı: Organlarımı bağışlamam için doğdum!

Sağlık Oca 12, 2023 Yorum Yok

Kraliyet Ailesinden ayrıldığı günden itibaren ailesini ve sarayı sık sık eleştiren Prens Harry, nihayet olarak Kraliyet Ailesinin sırlarını bir bir anlattığı “Spare” isimli kitabını yayımladı. Annesinin vefatıyla yaşadığı üzüntüyü ve ağabeyinin gölgesinde bir yedek olmanın verdiği acıyı anlatan Harry, “Kraliyet ailesinin kimi üyeleri şeytanla yatağa girdi” diyerek herkesi şoke etti.