Tag

Paylaşımı

Rezil olup “R” yapan Ahmet Davutoğlu Alpay Özalan’dan kaçamadı!

Sağlık May 18, 2023 Yorum Yok

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, toplumsal medya hesabından “R” yapan Ahmet Davutoğlu’nu ti’ye aldı. Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu’na seslenen Özalan, “Kemal Kılıçdaroğlu, nasıl çarpıldığını seçmenlerinin görmesini istemiyor. Hesap Uzmanı ya o bakımdan!” kelamlarıyla alkış topladı.

Mesut Süre’den güldüren paylaşım! Oy kabinine sığmayan 2 metre boyundaki komedyen…

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

Sunuculuğunu yaptığı cümbüş programlarıyla tanınan ve 2 metrelik uzunluğuyla dikkatleri üzerine çeken komedyen memnun Müddet, yeni paylaşımıyla yüzleri güldürdü. Uzunluğu sebebiyle oy kabinine sığmayan komedyen toplumsal medya hesabından gülümseten bir paylaşımda bulundu.

Seda Sayan ve Çağlar Ötken’den birinci yıl dönümüne özel paylaşım! “Birlikte bir ömür”

Sağlık Nis 24, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Nisan ayında kendisinden 25 ıslak Ufak Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Ünlü müzikçi ve sunucu Seda Sayan evliliklerinin 1.yıl dönümünü toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Hadise’nin “Mutluluk” pozları kafaları karıştırdı! Alyans paylaşımıyla da dikkat çeken…

Sağlık Nis 09, 2023 Yorum Yok

Hem müzik mesleğiyle hem de Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Hadise, nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. 37 yaşındaki Ünlü müzikçi o anlarını “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.