Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Paylaşım

Paylaşım

Sağlık

Yalı Çapkını yıldızlarından rekor kıran poz! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in…

admin
0 5

Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda başrolleri paylaşan Ünlü oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun toplumsal medya hesaplarından yaptıkları yeni paylaşım zevk ve yorum rekoru kırdı.

Sağlık

İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in başörtülü paylaşımı büyük beğeni topladı! “Çok yakışmış”

admin
0 6

Survivor 2021 yılında şampiyonluğu kazanan başpehlivan İsmail Balaban’ın eşi İlayda Şeker’in Kandil’de yaptığı başörtülü paylaşıma zevk ve yorum yağdı.

Sağlık

Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

admin
0 10

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya hekimi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Sağlık

Ümit Erdim’in kızı Ela ile karesi büyük beğeni topladı! “Ablasının kopyası”

admin
0 8

Seda Erdim ile Mesut süren evliliklerinden Ses ve Ela isminden iki kızı bulunan Ünlü oyuncu umut Erdim’in Ufak kızı ile toplumsal medya paylaşımı Aka İlgi gördü! Ufak Ela’yı görenler “Ablasının kopyası” yorumunu yaptı.

Sağlık

Anneannesini kaybedince yıkılan Kadir Ezildi’den acı sözler: 40 oda silsem…

admin
0 5

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir biçimde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

Sağlık

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

admin
0 9

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen iletilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir karşılık veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.