Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. oyun

oyun

Sağlık

Brawl Stars elmas kodu 2023! Brawl stars elmas kodu nasıl kazanılır? Brawl stars elmas kodları

admin
0 33

En Fazla oynanan oyunlardan biri olan Brawl star bir taşınabilir strateji oyunudur. Bilhassa gençlerin ağır İlgi gösterdiği brawl star makul basamaklara gelmek için kullanmanız gereken birtakım elmaslar barındırır. Bu elmasların kodları bulunuyor. Pekala brawl elmas kodu nasıl alınır, brawl elmas kodu nasıl kazanılır? İşte tanınan oyun brawl stars hakkında bütün merak edilenler:

Sağlık

En iyi oyun nickleri, şekilli nickler! En havalı ve en güzel nickler!2023 kız ve erkek nickleri

admin
0 23

Pandemiyle Bir arada konutta kalma mühletleri artınca en Fazla araştırılan hususlardan biri oyun nickleri olmuştu. Günümüzde de hala internette en Fazla oynanan oyunlarda kullanılan oyun nickleri hem havalı hem de akılda kalması açısından Fazla tercih ediliyor. nihayet vakitlerde en Fazla tanınan olan ve 2023 yılında en Fazla kullanılan en âlâ oyun nicklerini sizler için araştırdık.

Sağlık

BİM 27 Ocak aktüel ürünler kataloğu! 27 Ocak BİM aktüel ürünler listesinde neler var?

admin
0 16

27 Ocak 2023 Bim kataloğunda neler var? 27 Ocak 2023 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi eserler karşılayacak? Bim 27 Ocak 2023 kataloğuna nazaran reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel eserler neler? İşte bu soruların karşılığı:

Sağlık

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

admin
0 21

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

Sağlık

BİM 25 Kasım aktüel ürünler kataloğu! 18 Kasım BİM aktüel ürünler listesinde neler var?

admin
0 22

25 Kasım 2022 Bim kataloğunda neler var? 25 Kasım 2022 Cuma günü Bim market müşterilerini hangi eserler karşılayacak? Bim 25 Kasım kataloğuna nazaran reyonlardaki yerlerini alacak olan aktüel eserler neler? İşte bu soruların karşılığı:

Sağlık

Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kaza yaptı! Oyuncuların kazadan önceki son görüntüleri…

admin
0 36

Amasya’da akşam saatlerinde fecî bir kaza meydana geldi. İçlerinde Melis İşiten, Sergen Deveni ve Ceyhun Fersoy’un da bulunduğu minibüs tıra …