Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Oğlu

Oğlu

Sağlık

İbrahim Çelikkol oğlunu paylaştı! Ali’yi görenler şaştı kaldı

admin
0 5

Oyuncu İbrahim Çelikkol oğlu Ali ile spor yaparken ki manzaralarını toplumsal medya hesabı üzerinden yayınladı. O fotoğraf kısa müddette zevk yağmuruna tutuldu.

Sağlık

Müjde Ar’dan sevindiren haber! Babaanne olan ünlü ismin torunuyla ilk karesi…

admin
0 6

Yeşilçam’ın Ünlü isimlerinden Muştu Ar’dan sevindiren haber geldi. 2021 yılında kaybettiği kardeşi Mehtap Ar’ın oğlu Laf Ar baba oldu.

Sağlık

Emre Altuğ sosyal medyadan oğlunu paylaştı Çağla Şıkel kayıtsız kalamadı!

admin
0 13

Yalı Çapkını isimli dizide Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ, toplumsal medya hesabından oğlunun fotoğrafını paylaşınca olanlar oldu. Eski eşi Çağla Şıkel’in yorumu gündem oldu.

Sağlık

Perihan Savaş’ın mutlu günü! Savaş Zafer doğum gününde Melis Ketenci ile evlendi

admin
0 18

Perihan Savaş’ın oğlu Cenk Zafer ile evlenecek olan Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının iştirakiyle dünya meskenine girdi. Doğum gününde evlenen Cenk Zafer ise o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.

Sağlık

Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu araba kullandı! Paylaşımıyla tepki topladı

admin
0 19

Eski motosiklet yarışçısı olan Kenan Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlu lüks araba kullandı. Sofuoğlu’nun 3 yaşındaki oğlunun bu imgeleri toplumsal medyada reaksiyon topladı.

Sağlık

Petek Dinçöz’den oğluna özel şarkı geldi! Hız kesmeden yola devam ediyor…

admin
0 21

Ünlü müzikçi Petek Dinçöz 2023 yılına süratli bir giriş yaparak başlıyor. Hız kesmeden yoluna devam eden Ünlü müzikçiden bir sürpriz de oğlu için geldi. Oğluna Özel müzik hazırlayan Dinçöz sürprizlerine 2023 yılında da Hız kesmeden devam edecek üzere gözüküyor.