Tag

Oğlu

Tatlıcı’ların 3 milyar dolarlık miras krizi büyüyor: Kanlı bıçakla ölüm tehdidi!

Sağlık May 20, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin en Güçlü 27’inci Amel insanı olan ve 14 Yıl Evvel vefat eden Mehmet Salih Tatlıcı’nın 3 milyar dolarlık miras arbedesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dev mirasının Aka bir kısmına sahip olan ikinci eş Nurten Tatlıcı’nın üvey oğlu Mehmet Tatlıcı tarafından vefatla tehdit edildiği sav edildi.

Mahmut Tuncer’den oğlu Umut Tuncer’e tam destek! “Oğluma kefilim”

Sağlık May 05, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Mahmut Tuncer, Beyaz Parti Aydın Milletvekili Adayı olan oğlu ümit Tuncer’e tam dayanak olduğunu açıkladı. Aydın Söke’de Dizi gecesine dönen seçim çalışmasında Mahmut Tuncer, oğluma kefilim diyerek seçmenle bir ortaya geldi.

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! Baba oğulun mutluluğu sosyal medyayı salladı

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey, 5 yaşına girdi. Oğlunun ıslak günü partisi için harekete geçen Ünlü oyuncunun şimal ile pozları toplumsal medyaya damga vurdu.

Nazan Öncel oğlunu evlendirdi, düğüne gidemedi! “Bize de bayram böyle geldi”

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Nazan Öncel Amerika’da yaşayan oğlu Serkan Öncel’i evlendirdi. Fakat Öncel, oğlunun kıtalar ötesindeki düğününe katılamadı. Toplumsal medya hesabından “Bize de bayram bu türlü geldi” dedi.

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun korkunç ölümüyle feryat etti!

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Yemekteyiz programında birinci olan ve çektiği Yemek görüntüleriyle tanınan fenomen Rahşan Suluhan’ın ‘Yeşil Zeytinim’ dediği oğlu Selahattin Suluhan, tarihi Çamlıyayla Namrun Kalesi’nden düşerek hayatını kaybetti. Üzüntü haberle sarsılan Suluhan, gözyaşları içinde herkesten dua istedi.

Perihan Savaş’ın mutlu günü! Savaş Zafer doğum gününde Melis Ketenci ile evlendi

Sağlık Oca 22, 2023 Yorum Yok

Perihan Savaş’ın oğlu Cenk Zafer ile evlenecek olan Melis Ketenci, aile ve yakın dostlarının iştirakiyle dünya meskenine girdi. Doğum gününde evlenen Cenk Zafer ise o anları toplumsal medya hesabından yayınladı.