Tag

Müge Anlı

Müge Anlı ve Dilan Polat arasındaki altın gerilimi! Eleştirilere sinirlendi

Sağlık May 19, 2023 Yorum Yok

Ünlü gazeteci Müge Anlı, sunumunu üstlendiği “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının nihayet kısmında meskenini terk eden bir bayanın, Dilan Polat’ın eşinin aldığı altınların görüntüsü ile kendi eşini kıyasladığı görüntüyü inceledi. Polat’ın eşinin İkram ettiği altınlara mana veremeyen Anlı’nın kelamları Ünlü fenomeni kızdırdı.

Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

Sağlık May 03, 2023 Yorum Yok

Değişik olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda bahisle ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

‘Yıllardır söylemiyorum’ demişti! Müge Anlı hastalığının nedenini ilk kez açıkladı

Sağlık May 02, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarında yıllardır program yapan ve reyting rekorları kıran Müge Anlı bugünkü programında yıllardır söyleyemiyorum dediği hastalığını birinci Defa açıklamıştı. Müge Anlı olmanın bedeli olarak isimlendirdiği hastalığını Okuma-Yazma seferberliği sırasındaki çalışmalarda kaptığını açıkladı.

Müge Anlı canlı yayında gergin anlar yaşandı! 30 yıllık eşini arayan kadın sinir krizi geçirdi

Sağlık Nis 26, 2023 Yorum Yok

30 yıllık eşini bulmak için Müge Anlı’da canlı yayına çıkan Güler Kahraman, programa gelen kayıp eşini gördüğü sırada hudut krizi geçirdi. Gergin anların yaşandığı canlı yayın programında Müge Anlı, olaya müdahale etti.

Müge Anlı’yı canlı yayında öptü! 30 yıllık eşini arayan Güler Müge Anlı’nın kolunu…

Sağlık Nis 25, 2023 Yorum Yok

ATV canlı yayında Müge Anlı programına 30 yıllık eşini aramaya çıkan Güler Kahraman, yaptığı hareketle izleyenleri şoke etti. Yayında eşine seslenen Kahraman, Müge Anlı’nın kolunu Misli bir biçimde öptü. Neye uğradığını şaşıran Anlı’nın reaksiyonu ise dikkat çekti.

Müge Anlı Rahmi Özkan’a gelen mesajları duyunca küplere bindi! “Biraz edep yahu”

Sağlık Mar 27, 2023 Yorum Yok

Ünlü sunucu Müge Anlı gündüz jenerasyonunda sunduğu programda Değişik anlar yaşandı. Anlı, programında avukat Rahmi Özkan’a gelen bildirileri duyunca küplere bindi. meşhur İsim “Biraz edep artık, yuh devenin nalı” diyerek reaksiyon gösterdi.