Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Müge Anlı

Müge Anlı

Sağlık

Müge Anlı Rahmi Özkan’a gelen mesajları duyunca küplere bindi! “Biraz edep yahu”

admin
0 1

Ünlü sunucu Müge Anlı gündüz jenerasyonunda sunduğu programda Değişik anlar yaşandı. Anlı, programında avukat Rahmi Özkan’a gelen bildirileri duyunca küplere bindi. meşhur İsim “Biraz edep artık, yuh devenin nalı” diyerek reaksiyon gösterdi.

Sağlık

Müge Anlı’daki Sinan Sardoğan ile ilgili şok iddia! Sinan Sardoğan öldü mü? Meğer…

admin
0 5

Gazeteci Müge Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini” demişti. Arife Gökçe’nin kaybında kuşkulu bulunan Sinan Sardoğan ile ilgili şok bir tez ortaya atıldı. Çocuğa cinsel istismar argümanıyla tutuklanan Sardoğan’ın cezaevinde öldüğü argüman edilmişti. Müge Anlı’dan İzah geldi. İşte ayrıntılar…

Sağlık

Müge Anlı depremzedeler için IBAN ve SMS bilgisi paylaştı! Milyonlarca lira toplandı

admin
0 19

Ünlü gazeteci Müge Anlı, evvelki gün ATV ekranlarında izleyenlerle buluşan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında yardım davetinde bulundu. Kahramanmaraş başta olmak üzere 10’dan Çok ili ağır biçimde etkileyen zelzele sonrası IBAN ve SMS bilgileri paylaşan Anlı, zelzele bölgesi için yardım topladı.

Sağlık

Müge Anlı’da 18 yaşındaki Hilal Baltacı’yı kaçıran 51 yaşındaki üfürükçüye gözaltı şoku!

admin
0 26

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in geçtiğimiz günlerde yayınlanan kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurmuştu. Genç kızı kandırarak ağına düşüren Süleyman Beyefendi, evvelki gün gözaltına alındı. Hilal Baltacı’nın Süleyman Beyefendi gözaltına alınırken ‘Bırakmam onu’ formundaki çırpınışlarını gören izleyenler şoke oldu.

Sağlık

18 yaşındaki Hilal 51 yaşındaki üfürükçüye kaçtı! Acılı anne Müge Anlı’da kriz geçirdi

admin
0 20

Gündüz jenerasyonunun ilgiyle takip edilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmına 18 yaşındaki kızının 51 yaşındaki üfürükçü olduğunu söyleyen bir adama kaçtığını öğrenen annenin feryadı damga vurdu. canlı yayında kızının kaçtığı 51 yaşında adamla birinci Kez Çehre yüze gelen Ebeveyn Şerife Hanım, hudut krizi geçirdi.

Sağlık

Müge Anlı programına damga vuran Sinan Sardoğan ile ilgili şok gelişme!

admin
0 30

Gazeteci Müge Anlı, Arife Gökçe’nin kaybında kuşkulu bulunan Sinan Sardoğan’a canlı yayında reaksiyon göstermişti. Anlı, Sardoğan’a “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Faydam senin beynini” demişti. Yaptıkları gün yüzüne çıkan Sardoğan, çocuğa cinsel istismar argümanıyla gözaltına alındı. Soruşturma ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı.