Tag

Milletvekili

AK Parti Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa çağrı: Türkiye daha da şahlanacak

Sağlık May 18, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs’ta yapılan 28. Devre Milletvekili genel Seçiminde Manisa Beyaz Parti’den 1. Alelade Milletvekili adayı olan Ünlü oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu sonuçlara nazaran Milletvekili seçildi. Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa 2. Evre seçim daveti geldi.

İstanbul 1. bölge, 2. bölge, 3. bölge ilçeleri neler?

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Yüksek Seçim Konseyi 14 Mayıs birinci Zaman seçimlerinden sonra 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci Bölüm seçimleri için İstanbul bölgelerini yayımladı. Pekala İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge, 3. Bölge ile ilgili ayrıntılar da YSK’nın bilgilendirmesinde yerini aldı. Pekala, İstanbul 3. Bölge neresi? İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge’de hangi ilçeler? İstanbul 1. 2. ve 3. bölge Milletvekili adayları kimler?

Yeşil sahalardan TBMM sıralarına! Eski futbolcu Alpay Özalan milletvekili seçildi

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Spor, sanat ve basın topluluğundan birçok İsim Milletvekili olarak TBMM’de olmaya hak kazandı. Bu isimlerden biri olan eski futbolcu Alpay Özalan, geçen Devre olduğu üzere bu Devre de Milletvekili seçildi.

Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan müjdeli haber! Usta oyuncu milletvekili seçildi

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 28. Devre Milletvekili genel Seçimi’nde Manisa Beyaz Parti’den 1. Alelade Milletvekili adayı olan Ünlü oyuncu, muharrir ve avukat Bahadır Yenişehirlioğlu, resmi olmayan sonuçlara nazaran Milletvekili seçildi.

Seksenler dizisinin yıldızı Özlem Balcı MHP’den milletvekili adayı oldu! Kürsüden ilk poz geldi

Sağlık Nis 08, 2023 Yorum Yok

Milliyetçi devinim Partisi’nin (MHP) Muğla Milletvekili adayları açıklandı. TRT 1’de yayınlanan Seksenler dizisinde rol Meydan hasret Balcı’nın genel seçimlerde MHP’den Muğla 1’inci Dizi Milletvekili adayı olduğu öğrenildi.