Tag

İsimler

İlknur isminin anlamı nedir? İlknur ismi Kuran’da geçiyor mu? İlknur isminin özellikleri

Türkiye’de Özellikle birinci doğan kız çocukları için yaygın olarak kullanılan İlknur ismi, manası bakımından da tercih edilen ve sevilen isimler ortasında yer almaktadır. Kız çocuklarına İlknur ismini vermek isteyen ebeveynlerin en Fazla merak ettikleri sorulardan biri ise İlknur isminin manası olmaktadır.

Mihra ne demek ve Mihra isminin anlamı nedir? Mihra ismi Kuran’da geçiyor mu?

Mihra ismi Fazla Çok duyduğumuz isimler ortasında yer almaz. Çocuklarına, Mihra ismini vermek isteyen bireyler için Gerekli olan bilgileri bir ortaya getirdik. Mihra isminin manası nedir? Mihra ne demek, hangi manaya gelir? İşte, bütün ayrıntılar.

Fatih Terim başta olmak üzere futbol camiası tek yürek oldu! Omuz omuza…

Sağlık Mar 02, 2023 Yorum Yok

Tüm Türkiye’yi sarsan ve ‘Asrın felaketi’ olan Kahramanmaraş merkezli Aka zelzele felaketleri sonrası; bütün spor kanallarının ortak canlı yayın gerçekleştirdiği “Omuz Omuza” dayanışma ve yardımlaşma gecesine katılan isimler aşikâr oldu.

BAFTA 2023 ödül törenine Türkiye’deki deprem damga vurdu! Dayanışma için mavi kurdele taktılar

Sağlık Şub 20, 2023 Yorum Yok

İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi Mükafatları, düzenlenen görkemli bir merasimle sahiplerine verildi. Türkiye zelzelesi geceye damgasını vururken Ünlü isimler yaşanan zelzele felaketinden Dolayı dayanışma bildirisi göndermek için mavi kurdele taktı.

2022 En tanınan erkek isimleri nelerdir? Hangi erkek isimleri hoş? Değişik erkek isimleri…

İsimler, bir hayat boyunca tekrar eden ve özelliklerini sahibine aktarmasıyla epey kıymetlidir. Bu bahiste dikkat eden ebeveynler, çocuklarına …