Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Hacı Sabancı

Hacı Sabancı

Sağlık

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Anne olmaya gün sayan Nazlı Kayı ilk kez görüntülendi

admin
0 4

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Bebek haberinden sonra birinci Sefer görüntülenen Kayı’nın gergin halleri dikkat çekti.

Sağlık

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’dan bebek müjdesi! Arzu Sabancı kız torun istiyor

admin
0 7

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düşen Nazlı Kayı’nın Hamile olduğu öğrenildi. Babaanne olmaya hazırlanan Dilek Sabancı’nın gönlünden ‘kız’ torun geçtiği tez edildi.

Sağlık

Sabancıların gelininden bebek müjdesi! Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı kız bebek bekliyor

admin
0 6

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Bebek bekledikleri öğrenilen çiftin 5 ay sonra kızlarını kucaklarına alacakları ortaya çıktı. Hamilelik haberleri sonrasında birinci Kez sessizliğini bozan Nazlı Kayı, eşiyle çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşarak “3” notunu düştü.

Sağlık

Sabancıların gelini Nazlı Kayı Sabancı’dan bebek müjdesi!

admin
0 12

İki Yıl Evvel Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Nazlı Kayı’dan müjdeli bir haber geldi. Bebek bekledikleri öğrenilen çiftin 5 ay sonra kızlarını kucaklarına alacakları ortaya çıktı.