Tag

Gün

Kenan Sofuoğlu’ndan sosyal medyada gündem olan oğluyla ilgili açıklama!

Sağlık May 18, 2023 Yorum Yok

AK Parti Sakarya Milletvekilliği misyonunu sürdüren Kenan Sofuoğlu’nun 4 yaşındaki oğlu Zayn spor tutkusu nihayet devirde gündem olmaya devam ediyor. Sofuoğlu, sık sık kullandığı araçlarla gündeme gelen 4 yaşındaki oğlu Zayn ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

19 Mayıs’ta bankalar açık mı? 19 Mayıs’ta kargolar çalışıyor mu? 19 Mayıs’ta noter açık mı?

Sağlık May 17, 2023 Yorum Yok

Tüm Türkiye’de her Yıl Aka bir coşku ve sevinçle kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu Yıl cuma gününe denk geliyor. ulusal bayram olarak ilan edilen bu Özel günde kargo, banka, noter ve eczanelerin çalışıp çalışmadığı merak ediliyor. Pekala 19 Mayıs’ta banka Aleni mı? 19 Mayıs’ta noter Aleni mı? 19 Mayıs’ta kargolar çalışıyor mu? İşte cevaplar…

Nazlı Sabancı’nın ayakları gündem oldu! 4 aylık hamile olan Sabancı, Hande Erçel ile…

Sağlık May 15, 2023 Yorum Yok

Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı artık de ayakları ile gündeme geldi. Her paylaşımı Hadise olan 4 aylık Hamile sosyetik hoşun paylaşımında ayakları dikkat çekti.

Milli Eğitim Bakanı Özer’den açıklama: Eğitime seçim arası

Sağlık May 07, 2023 Yorum Yok

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bütün öğrencileri ve velileri ilgilendiren bir nihayet dakika açıklamasında bulundu. Özer, “Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin sonraki günü eğitim öğretime 1 gün Ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari müsaadeli sayacağız.” dedi.

Hıdırellez ne zaman, nasıl kutlanır? Hıdırellez hangi gün kutlanacak 2023?

Sağlık May 04, 2023 Yorum Yok

Baharın gelişini müjdeleyen Hıdırellez’in tarihi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kamu tarafından belirlenmiş muhakkak ritüeller devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında Türlü etkinliklerle klâsik bayram olarak kutlanan Hıdırellez duası da isteklerin kabul olması ediliyor.

Yasmin nedir ve ne işe yarar? Yasmin nasıl kullanılır? Yasmin ilacı yan etkileri nelerdir?

İstenmeyen gebeliklerden korunmak için yaygın olarak kullanılan doğum Denetim haplarından biri Yasmin’dir. En yaygın olarak kullanılan Yasmin, hamileliği önlemenin yanı Dizi adetlerinizi daha nizamlı hale getirebilir. Pekala Yasmin nedir ve ne işe fayda? Yasmin nasıl kullanılır? Yasmin ilacı Yan tesirleri nelerdir? İşte soruların cevabı:

Mesut Özil eşi Amine Gülşe’ye aşkını haykırdı: Seni tüm kalbimle seviyorum!

Sağlık May 01, 2023 Yorum Yok

Ünlü futbolcu memnun Özil, eşi Amine Gülşe’nin 30’uncu ıslak günü için toplumsal medya hesabından manalı bir paylaşım yaptı. “İyi ki sen olmuşsun, düzgün ki varsın. Seni Tüm kalbimle seviyorum” diyen Özil’in romantik paylaşımı dikkat çekti.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. bölüm fragmanı yayınlandı! Sırlar bir bir ortaya çıkıyor

Sağlık Nis 30, 2023 Yorum Yok

Show TV ekranlarının tanınan dizisi olan Gelsin hayat Bildiği Gibi’nin 38. kısım fragmanı yayınlandı. Mert, babasının Sadi olduğunu öğrendi. Baba-oğulun yüzleşmesi şimdiden merak konusu olurken, ‘Servet’in ‘Sadi’ için yaptığı hain plan tansiyonu artırıyor. Pekala Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin yeni kısmında ne olacak? İşte Gelsin hayat Bildiği Üzere dizisinin 38. kısım fragmanı…