Tag

Gelin

Aile dizisindeki ‘gelin maaşı’ sahnesi sosyal medyada alay konusu oldu!

Sağlık Nis 12, 2023 Yorum Yok

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde oynadığı Aile dizisi her kısmıyla toplumsal medyada gündem olmayı başarıyor. Varlıklı ve mafya bir ailenin Ufak oğlu Aslan ile evlenen Devin’in öyküsünü husus Meydan Aile dizisinin evvelki kısmında ‘gelin maaşı’ sahnesi izleyenleri güldürdü. Birçok toplumsal medya kullanıcı, “Benim maaşım şimdi yatmadı, kiminle görüşebilirim” formunda yorum yaptı.

Buse Varol ve Kayınvalide Suzan Tektaş arasında ipler gerildi! Buse Varol istenmeyen gelin mi?

Sağlık Mar 27, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl boşanmanın eşiğinden dönen Buse Varol ile ilgili toplumsal medyada yapılan bir yorumu kayınvalide Suzan Tektaş beğendi. Teze nazaran Kayınvalide Tektaş’ın bu hareketi ikilinin ortasında iplerin gerilmesine neden oldu. Gelin kaynana ortasında yeni bir krizin oluşması akıllara Buse Varol istenmeyen gelin mi sorularını getirdi. İşte ayrıntılar;

Gelin Evi’nde tuhaf anlar! Aslı Hünel ve gelinler balon şişirme yarışı yaptı

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Aslı Hünel’in sunumunu üstlendiği gündüz neslinin sevilen programı Gelin Konutu’nun nihayet kısmında yaşananlar izleyenleri güldürdü. Yarışmacılardan birinin balon şişirme konusunda savlı olduğunu söylemesi üzerine harekete geçen Hünel, yanında getirdiği balonları gelinlerle şişirdi.