Tag

Cumhur

Yeşim Salkım’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere ağza alınmayacak sözler! “Edepsizler…”

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

Millet İttifakı’nın mağlubiyetini hazmedemeyen Yeşim Salkım, açtığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere adeta kin ve nefret kustu. Salkım, “Sizi görünce midem bulanıyor” sözleriyle vatandaşın Özgür iradesine hürmet duymadı.

Sinan Albayrak seçim sonrası depremzedeleri hedef alan kirli zihniyete ateş püskürdü!

Sağlık May 16, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs seçimlerinde zelzele bölgesinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Çok oy çıktığını gören kimi Ünlü isimler depremzedeler hakkında akıl almaz kelamlar sarf edildi. Bu Vakit kadar seçimle ilgili paylaşım yapmayan oyuncu Sinan Albayrak, bu kirli zihniyete sessiz kalmadı. Toplumsal medya hesabından bahse ait görüntülü paylaşım yapan başarılı oyuncu, “Sizler Mevcut olmaması gereken ucube yaratıklarsınız” dedi.

Hakan Ural’ın seçim paylaşımı dikkat çekti! “Bir taraftan açıkça ülkeyi böleceğiz diyenler var”

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala hem Yurt içinden ve hem de Yurt dışından milyonlarca vatandaş 14 Mayıs’ı konuşuyor. 21 Yıl öncesine göre herkes siyasi görüşüyle ilgili Fikir yürütme özgürlüğüne sahipken Ünlü isimlerden peş peşe mevzuya ait paylaşımlar geliyor. meşhur sunucu Hakan Ural, bir tarafın açıkça ülkeyi böleceğini tez ederek millet İttiafkı’yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.