Tag

Çadır

Ak Parti Kadın Kollarından depremzede kadınlara anlamlı destek!

Sağlık Mar 09, 2023 Yorum Yok

8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde Beyaz Parti Bayan kolları 70 vilayette seferber olup düzenlendiği ‘Sıcak Sofralar tekrar Kurulsun’ sloganıyla 750 koli mutfak seti hazırlayarak hem zelzele bölgelerindeki çadırlara, hem de Beyaz parti Ankara Vilayet başkanlığının Adıyaman’da kurulan Çadır Kent’te yaşayan depremzede bayanlara İkram koliler gönderildi.

Şahan Gökbakar’ın ‘çadır’ üzerinden oluşturduğu algıya Haluk Levent’ten yanıt gecikmedi!

Sağlık Şub 27, 2023 Yorum Yok

Haluk Levent ile Kızılay ortasında çadır alışverişi nihayet günlerin gündeminde yer alırken, Şahan Gökbakar Ünlü müzikçiyi toplumsal medya üzerinden eleştirmişti. Levent’in eski paylaşımıyla algı yapan Gökbakar’a müzikçiden Karşılık gecikmedi.

Depremde çadır nasıl ısıtılır? Çadırı sıcak tutmak için ne yapılması gerekir? Kışın çadırı…

Sağlık Şub 13, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yaşanan ve asrın felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş ve ve Etraf vilayetlerini etkileyen zelzele bütün Türkiye’yi Yasa boğdu. yıkıntı altında kalan insanları canla başla çıkarmaya çalışan Afad kurtarma grupları evsiz kalan depremzedeleri çadırlara yerleştirdi. Pekala, şiddetli kış kaidelerinde üşümemek için çadır nasıl ısıtılır? Çadırda kalırken hangi ısınma tekniklerini kullanmak gerekir? İşte cevaplar;