Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Bakan

Bakan

Sağlık

Fay Yasası nedir? Fay Yasası nasıl olacak? Fay Yasası nasıl uygulanacak?

admin
0 14

Kahramanmaraş ve Etraf vilayetleri yerle bir eden zelzelelerin akabinde “Fay Yasası” konusu vatandaşlar tarafından arama motorlarında süratle araştırılmaya başlandı. Bahis hakkında açıklamalarda bulunan Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, zelzele bölgesine inşa edilecek yeni konutların imalinde fay yasasının ön planda tutulacağını söyleyerek merak edilen soruları yanıtladı.

Sağlık

Fay Yasası nedir? Fay Yasası nasıl olacak?

admin
0 11

Kahramanmaraş ve Etraf vilayetleri yerle bir eden zelzelelerin akabinde “Fay Yasası” konusu vatandaşlar tarafından arama motorlarında süratle araştırılmaya başlandı. Husus hakkında açıklamalarda bulunan Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, zelzele bölgesine inşa edilecek yeni konutların üretiminde fay yasasının ön planda tutulacağını söyleyerek merak edilen soruları yanıtladı.

Sağlık

Emine Erdoğan “Su Verimliliği Seferberliği” tanıtım toplantısına katıldı!

admin
0 17

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde tarım Ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Su Verimliliği Seferberliği’ tanıtım toplantısında su verimliliği ve kuraklık konuşuldu. Erdoğan, “Su vatandır inancıyla ve bir seferberlik ruhuyla geleceğimize Birlikte sahip çıkalım” dedi.

Sağlık

Seda Bakan paylaşımıyla güldürdü! “Bittim gözün aydın”

admin
0 23

Son olarak Zeytin Ağacı dizisinde rol Meydan Seda Bakan, kızı Leyla ile bir karesini paylaştı. Kızıyla oyun oynadığı görülen Ünlü oyuncu yorgunluğunu, esprili bir notla Anlatım etti.