Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. Alişan

Alişan

Sağlık

Alişan Buse Varol ve oğlu Burak objektiflere yansıdı! “Hepimizin gönlünde yara var”

admin
0 6

Müzikçi Alişan, eşi Buse Varol ve oğlu Burak’la Bir arada dışarıda objektiflere yansıdı. Zelzeleyle ilgili duygusal açıklamalarda bulunan müzikçi, “O günden beri hepimizin gönlünde yara var.” diyerek acısını lisana getirdi.

Sağlık

Alişan’dan örnek davranış! Depremzede vatandaşlarıyla bir araya geldi

admin
0 9

Ünlü müzikçi Alişan, Başakşehir Çam ve Sakura kent Hastanesi’ne giderek depremzede vatandaşlarıyla bir ortaya geldi. misal davranış gösteren Alişan, vatandaşlara moral verdi.

Sağlık

Çağla Şıkel ve Alişan’ın arasına para girdi! Program yüzünden birbirlerine girdiler

admin
0 17

Dostluklarıyla magazin dünyasına Örnek olan Alişan ve Çağla Şıkel’in ortası Nakit yüzünden bozuldu. Birebir formatta lakin farklı kanallarda program yapan ikilinin konuklar konusunda Fikir ayrılığı yaşadığı argüman edildi.

Sağlık

Alişan Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü yerden yere vurdu: Başımıza bela ettin!

admin
0 20

Altın tabiat mükafat Töreni’nde Safiye Soyman ve Faik Öztürk’le karşılaşan Alişan, Ünlü ikili yapmadığını bırakmadı. Faik Öztürk ile askerlik anısını anlatan Alişan, Safiye Soyman’a seslenerek “Bu adamı başımıza bela eden sensin abla, o yüzden bu Ödül merasiminde seni kınıyorum” dedi.

Sağlık

Türkücü Alişan’dan imalı paylaşım!

admin
0 30

Ünlü türkücü Alişan, Instagram hesabında kime olduğu merak edilen imalı bir paylaşımda bulundu. Instagram hesabında keyifli yuva karelerini …