Tag

Afra Saraçoğlu

Yalı Çapkını dizi çekimine korumalar devreye girdi! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir…

Sağlık Mar 29, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı Yalı Çapkını dizisi müdafaalar eşliğinde çekildi. Bebek’te gerçekleşen çekimler Kamu tarafından ağır ilgiyle karşılandı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir birlikte tiyatroya gitti! Yalı Çapkını’nın yıldızları…

Sağlık Mar 29, 2023 Yorum Yok

İsimlerinde Daimi olarak birliktelik savları çıkan genç oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu geçtiğimiz günlerde bir ortada görüntülendi. Hakkında çıkan savları her fırsatta yalanlayan ikilinin baş başa tiyatroya gitmesi dikkatleri çekti.

Yalı Çapkını’nın güzeli Afra Saraçoğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Sağlık Mar 18, 2023 Yorum Yok

Hoşluğu ve oyunculuğuyla magazin gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını dizisinin oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun çekildiği kareler dizisinin resmi Instagram hesabından paylaşıldı. O fotoğraf toplumsal medyayı salladı.

Yalı Çapkını yıldızlarından rekor kıran poz! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in…

Sağlık Mar 13, 2023 Yorum Yok

Ekranların fenomen dizisi Yalı Çapkını’nda başrolleri paylaşan Ünlü oyuncular Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nun toplumsal medya hesaplarından yaptıkları yeni paylaşım zevk ve yorum rekoru kırdı.

Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlilik haberlerini tiye aldılar!

Sağlık Oca 09, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir birliktelik yaşayan Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan haklarında Daimi çıkan evlilik haberlerine göndermeli bir paylaşım yaptı. Toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Ünlü çiftin bu paylaşımı da Fazla konuşuldu. İşte takipçilerini güldüren o paylaşım…